Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2023, stav slušný )
- přípis autora na zadní straně
Rozměr: 129 x 80 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
24 dnů
16 hodin
6 minut
34 vteřin
( 25.11.2024 21:42:00 )
Id aukce: 6557
3 000 Kč | 25.10.2024 12:13:12 |