čas serveru: 16:47:50

Anna Marie Galimberti - Procházková

Název: Zátiší

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
- "dvojobraz" na zadní straně Zátiší s kyticí

Rozměr: 46 x 60 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 4 dnů 4 hodin 50 minut 9 vteřin

Id aukce: 6558

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)