čas serveru: 04:40:31

V. Čihák

Název: Zátiší s květinami

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 30 x 25 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 6560