Barevná litografie
( signováno vpravo dole, kvalitní adjustace, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 35 x 50 cm
číslováno 33/85
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 3 900 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
24 dnů
15 hodin
46 minut
41 vteřin
Id aukce: 6568