čas serveru: 03:34:49

Karel Schadt

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 69 x 98 cm

Aktuální cena: 20 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6571