Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 24, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
4 dnů
0 hodin
15 minut
43 vteřin
Id aukce: 6583