Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 24, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 70 cm
Aktuální cena: 11 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
4 dnů
6 hodin
17 minut
26 vteřin
Id aukce: 6585