Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2024, na zadní straně autorské razítko, stav perfektní )
- přiložen certifikát
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
4 dnů
5 hodin
9 minut
5 vteřin
Id aukce: 6597