Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2024, na zadní straně autorské razítko, stav perfektní )
- přiložen certifikát
Rozměr: 120 x 40 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
4 dnů
1 hodin
25 minut
2 vteřin
Id aukce: 6598