Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 32 x 41 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
3 dnů
23 hodin
35 minut
45 vteřin
Id aukce: 6599