čas serveru: 20:50:38

Josef Jíra

Název: V hospodě

Kombinovaná technika / litografie
( signováno vpravo dole, datováno 81, obraz odborně vyčištěn, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 36 x 45 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Končící: 4 dnů 1 hodin 9 minut 21 vteřin

Id aukce: 6603

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)