čas serveru: 20:44:55

Jaroslav Mandl

Název: Mandala

Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, datováno 2019, dílo přímo od autora, stav perfektní )

Rozměr: 90 x 70 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 4 dnů 1 hodin 53 minut 4 vteřin

Id aukce: 6607

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)