Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, datováno 2019, dílo přímo od autora, stav perfektní )
Rozměr: 90 x 70 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
4 dnů
1 hodin
32 minut
12 vteřin
Id aukce: 6607