Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 75 x 97 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 705
2 600 Kč | 03.10.2019 21:18:56 | |
2 500 Kč | 03.10.2019 18:06:50 |