čas serveru: 22:52:31

August Schaeffer von Wienwald

Název: Mytologická scéna

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
- nově adjustováno
August Schaeffer (* 30. April 1833 in Windmühle; † 29. November 1916 in Wien)

Rozměr: 50 x 93 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 7299

3 100 Kč 21.01.2026 20:45:32