čas serveru: 17:26:23

Marie Charlot

Název: V zámeckém parku

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 7327