Olej / plátno
- kolem roku 1920
( nesignováno, stav slušný )
- konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Maxim Kopf
(18. ledna 1892 Vídeň – 6. července 1958 Twin Farms, Barnard, Vermont)
- český německojazyčný malíř a výrazná osobnost německého kulturního spolkového života
Rozměr: 39 x 36 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 7331
| 9 500 Kč | 21.01.2026 20:40:38 | Přehozeno limitem |
| 9 000 Kč | 21.01.2026 20:40:38 | |
| 8 500 Kč | 21.01.2026 20:37:50 | Přehozeno limitem |
| 8 000 Kč | 21.01.2026 20:37:50 | |
| 7 500 Kč | 21.01.2026 20:18:24 | Přehozeno limitem |
| 7 000 Kč | 21.01.2026 20:18:24 | |
| 6 500 Kč | 21.01.2026 20:06:57 | Přehozeno limitem |
| 6 000 Kč | 21.01.2026 20:06:57 | |
| 5 500 Kč | 21.01.2026 19:46:10 | Přehozeno limitem |
| 5 000 Kč | 19.01.2026 16:06:17 |