čas serveru: 05:40:32

Leopold Musil

Název: Portrét ( Judita Čeřovská )

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1974, stav slušný )

Rozměr: 89 x 54 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 7334

2 000 Kč 22.11.2025 11:22:00