čas serveru: 19:05:56

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní rám, stav původní )

Rozměr: 58 x 75 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 7338

1 500 Kč 18.12.2025 21:53:34