čas serveru: 18:33:06

Václav Malý

Název: Orientální tanečnice

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 0 dnů 2 hodin 22 minut 53 vteřin

Id aukce: 7340

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)