Stránka obnovena.
čas serveru: 05:40:36

Autor neurčen

Název: Ancona ( Itálie )

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 56 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 7343

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem