Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař
na vyžádání zajistíme odborný posudek
Rozměr: 48 x 65 cm
Aktuální cena: 18 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Draží se
Končící:
10 dnů
18 hodin
43 minut
39 vteřin
( 22.01.2026 22:16:00 )
Id aukce: 7350
Účastníci: 11
Příhozy: 18
| Příhoz | Kdy | Přehozeno limitem |
|---|---|---|
| 18 500 Kč | 11.01.2026 22:43:49 | |
| 18 000 Kč | 11.01.2026 16:03:08 | |
| 17 500 Kč | 10.01.2026 09:23:44 | |
| 17 000 Kč | 08.01.2026 18:25:51 | |
| 16 500 Kč | 08.01.2026 18:25:46 | Přehozeno limitem |
| 16 000 Kč | 08.01.2026 18:25:46 | |
| 15 500 Kč | 08.01.2026 18:25:41 | Přehozeno limitem |
| 15 000 Kč | 08.01.2026 18:25:41 | |
| 14 500 Kč | 08.01.2026 16:24:10 | Přehozeno limitem |
| 14 000 Kč | 08.01.2026 16:17:25 | |
| 13 500 Kč | 31.12.2025 09:07:07 | |
| 13 000 Kč | 21.12.2025 02:36:22 | |
| 10 500 Kč | 20.12.2025 18:06:47 | |
| 10 000 Kč | 18.12.2025 21:27:19 | |
| 4 800 Kč | 10.12.2025 09:26:29 | Přehozeno limitem |
| 4 700 Kč | 08.12.2025 12:16:04 | |
| 4 600 Kč | 06.12.2025 14:53:38 | |
| 4 500 Kč | 02.12.2025 12:31:04 |