čas serveru: 07:17:52

Název: Ledňáček

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2025, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 7353