Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2025, stav perfektní )
Rozměr: 55 x 45 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
15 dnů
9 hodin
31 minut
21 vteřin
( 22.01.2026 21:20:00 )
Id aukce: 7356
| 15 500 Kč | 06.01.2026 08:28:09 | Přehozeno limitem |
| 15 000 Kč | 06.01.2026 08:28:09 | |
| 14 500 Kč | 06.01.2026 08:28:04 | Přehozeno limitem |
| 14 000 Kč | 06.01.2026 08:28:04 | |
| 13 500 Kč | 06.01.2026 08:27:58 | Přehozeno limitem |
| 13 000 Kč | 06.01.2026 08:27:58 | |
| 12 500 Kč | 06.01.2026 08:27:43 | Přehozeno limitem |
| 12 000 Kč | 06.01.2026 08:27:43 | |
| 11 500 Kč | 21.12.2025 02:36:45 | Přehozeno limitem |
| 11 000 Kč | 21.12.2025 02:36:45 | |
| 10 500 Kč | 18.12.2025 21:55:06 | Přehozeno limitem |
| 10 000 Kč | 18.12.2025 21:55:06 | |
| 8 000 Kč | 13.12.2025 19:58:23 | Přehozeno limitem |
| 7 500 Kč | 13.12.2025 19:58:23 | |
| 7 000 Kč | 10.12.2025 20:24:58 | Přehozeno limitem |
| 6 500 Kč | 08.12.2025 12:18:02 | |
| 6 000 Kč | 07.12.2025 20:28:21 | |
| 5 500 Kč | 06.12.2025 22:30:57 | |
| 5 000 Kč | 02.12.2025 20:10:13 |