čas serveru: 15:06:41

Hana Sršňová

Název: Kousání nehtů

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 45 x 45 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 400 Kč

Končící: 9 dnů 5 hodin 25 minut 18 vteřin
( 21.01.2026 20:32:00 )

Id aukce: 7359

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)