čas serveru: 22:01:08

Hana Sršňová

Název: Kousání nehtů

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 45 x 45 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 400 Kč

Končící: 10 dnů 22 hodin 30 minut 51 vteřin
( 21.01.2026 20:32:00 )

Id aukce: 7359

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)