Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 35, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 56 x 66 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
3 dnů
16 hodin
27 minut
35 vteřin
( 22.01.2026 21:38:00 )
Id aukce: 7364
| 3 600 Kč | 18.01.2026 19:06:32 | |
| 3 500 Kč | 11.12.2025 13:10:27 |