Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 35, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 56 x 66 cm
Aktuální cena: 13 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 7364
| 13 000 Kč | 22.01.2026 21:07:34 | |
| 12 500 Kč | 22.01.2026 21:07:15 | Přehozeno limitem |
| 12 500 Kč | 22.01.2026 21:07:15 | |
| 12 000 Kč | 22.01.2026 20:36:22 | Přehozeno limitem |
| 11 500 Kč | 22.01.2026 17:23:37 | |
| 11 000 Kč | 22.01.2026 17:23:32 | Přehozeno limitem |
| 11 000 Kč | 22.01.2026 17:23:32 | |
| 10 500 Kč | 22.01.2026 17:23:26 | Přehozeno limitem |
| 10 000 Kč | 22.01.2026 17:23:26 | |
| 9 500 Kč | 22.01.2026 16:49:48 | Přehozeno limitem |
| 9 000 Kč | 22.01.2026 16:49:48 | |
| 8 500 Kč | 22.01.2026 16:38:04 | Přehozeno limitem |
| 8 000 Kč | 22.01.2026 16:38:04 | Přehozeno limitem |
| 7 500 Kč | 22.01.2026 16:38:04 | Přehozeno limitem |
| 7 000 Kč | 22.01.2026 14:39:21 | |
| 6 500 Kč | 22.01.2026 14:38:27 | |
| 6 000 Kč | 22.01.2026 11:13:31 | |
| 5 500 Kč | 22.01.2026 09:02:41 | |
| 5 000 Kč | 22.01.2026 09:02:34 | Přehozeno limitem |
| 4 900 Kč | 22.01.2026 09:02:34 | |
| 4 800 Kč | 22.01.2026 09:02:28 | Přehozeno limitem |
| 4 700 Kč | 22.01.2026 09:02:28 | |
| 4 600 Kč | 22.01.2026 09:02:20 | Přehozeno limitem |
| 4 500 Kč | 22.01.2026 09:02:20 | |
| 4 400 Kč | 22.01.2026 09:02:10 | Přehozeno limitem |
| 4 300 Kč | 22.01.2026 09:02:10 | |
| 4 200 Kč | 22.01.2026 09:02:00 | Přehozeno limitem |
| 4 100 Kč | 22.01.2026 09:02:00 | |
| 4 000 Kč | 21.01.2026 19:17:31 | Přehozeno limitem |
| 3 900 Kč | 21.01.2026 19:17:31 | |
| 3 800 Kč | 21.01.2026 12:52:19 | |
| 3 700 Kč | 20.01.2026 06:06:27 | |
| 3 600 Kč | 18.01.2026 19:06:32 | |
| 3 500 Kč | 11.12.2025 13:10:27 |