čas serveru: 17:25:52

Gustav Macoun

Název: Na polní cestě

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 35, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 56 x 66 cm

Aktuální cena: 13 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 7364