čas serveru: 01:12:58

Gustav Macoun

Název: Na polní cestě

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 35, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 56 x 66 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 3 dnů 20 hodin 25 minut 1 vteřin

Id aukce: 7364

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)