čas serveru: 07:03:08

Janoušek

Název: Zátiší s makrelou

Olej / plátno
( signováno vpravo uprostřed, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
na zadní straně štítek autora

Rozměr: 55 x 75 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Končící: 5 dnů 14 hodin 36 minut 51 vteřin
( 22.01.2026 21:40:00 )

Id aukce: 7367

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)