Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 36 x 50 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
5 dnů
1 hodin
36 minut
54 vteřin
( 22.01.2026 21:50:00 )
Id aukce: 7372
| 2 900 Kč | 02.01.2026 14:11:25 | |
| 2 800 Kč | 31.12.2025 09:13:07 | |
| 2 700 Kč | 18.12.2025 21:57:06 | |
| 2 600 Kč | 13.12.2025 08:04:05 | |
| 2 500 Kč | 09.12.2025 19:45:28 | Přehozeno limitem |