čas serveru: 23:30:45

Jan Slavíček

Název: Zátiší

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
- na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 32 x 40 cm

Aktuální cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 12 000 Kč

Končící: 7 dnů 22 hodin 59 minut 14 vteřin

Id aukce: 7373

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)