čas serveru: 19:07:14

Petr Mirčev

Název: Slunečný den

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 06, stav slušný )

Rozměr: 20 x 24 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 7375