čas serveru: 03:46:29

Vladimír Jandejsek

Název: Kosmické motivy

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1980, stav slušný )

Rozměr: 35 x 23 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 7383