Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 100 x 80 cm
Aktuální cena: 3 900 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
6 dnů
20 hodin
52 minut
0 vteřin
( 22.01.2026 21:04:00 )
Id aukce: 7389
| 3 900 Kč | 15.01.2026 14:12:38 | Přehozeno limitem |
| 3 800 Kč | 15.01.2026 14:12:38 | |
| 3 700 Kč | 25.12.2025 16:22:09 | Přehozeno limitem |
| 3 600 Kč | 23.12.2025 19:52:24 | |
| 3 500 Kč | 22.12.2025 20:16:32 |