Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 49 x 69 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
11 dnů
2 hodin
58 minut
50 vteřin
( 22.01.2026 21:08:00 )
Id aukce: 7391