Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 51 x 71 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
5 dnů
2 hodin
24 minut
51 vteřin
( 22.01.2026 20:48:00 )
Id aukce: 7393