čas serveru: 18:23:08

Jan Malý

Název: Cesta k vesnici

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 51 x 71 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 5 dnů 2 hodin 24 minut 51 vteřin
( 22.01.2026 20:48:00 )

Id aukce: 7393

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)