čas serveru: 18:50:20

Jan Malý

Název: Cesta k vesnici

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 51 x 71 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 0 dnů 1 hodin 57 minut 39 vteřin
( 22.01.2026 20:48:00 )

Id aukce: 7393

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)