čas serveru: 20:14:54

Vladimír Komárek

Název: Zvěstování

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 94, stav slušný )
- na zadní straně přípis autora

Rozměr: 65 x 90 cm

Aktuální cena: 13 500 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Končící: 4 dnů 2 hodin 15 minut 5 vteřin

Id aukce: 7394

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)