čas serveru: 17:26:54

Josef Mareš

Název: Krajina z Kameniček

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 55 x 75 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 7395