čas serveru: 05:12:15

František Florian

Název: Mexico City Vibe

Akryl / plátno
( signováno značkou vpravo dole, stav perfektní )
- přípis autora na zadní straně

Rozměr: 110 x 110 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 7396

3 000 Kč 22.01.2026 13:41:29