čas serveru: 01:14:51

Karel Schadt

Název: Makové pole

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní dobový rám, stav slušný )

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 3 dnů 20 hodin 19 minut 8 vteřin

Id aukce: 7398

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)