čas serveru: 05:14:49

Hugo Öfverström

Název: Rybářské chaty

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 65 x 100 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 7400

5 000 Kč 29.12.2025 15:35:49