čas serveru: 08:06:06

Hugo Öfverström

Název: Rybářské chaty

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 65 x 100 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Končící: 19 dnů 13 hodin 25 minut 53 vteřin
( 22.01.2026 21:32:00 )

Id aukce: 7400

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)
5 000 Kč 29.12.2025 15:35:49