čas serveru: 05:37:39

Toyohara Kunichika

Název: Favoritky u dvora

Dřevoryt / papír
( signováno vpravo nahoře, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 35 x 23 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 7412