čas serveru: 19:11:00

J. V. Černý

Název: Jasina - Ukrajina

Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 1938, stav původní )
rozměr ve výřezu: 17 x 25 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 17 x 25 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 7414

500 Kč 21.01.2026 18:55:45 Přehozeno limitem