čas serveru: 05:05:57

Jan Spáčil

Název: Cesta do vsi

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 30 x 44 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 7415

2 000 Kč 08.01.2026 18:39:18