čas serveru: 03:32:36

Jan Spáčil

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, kvalitní dobový rám, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 27 x 40 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Končící: 10 dnů 18 hodin 45 minut 23 vteřin

Id aukce: 7416

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)