čas serveru: 21:59:44

Karel Schadt

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 18 x 25 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 18 x 25 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Končící: 12 dnů 0 hodin 26 minut 15 vteřin
( 22.01.2026 22:26:00 )

Id aukce: 7417

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)
3 000 Kč 10.01.2026 09:22:46