čas serveru: 04:11:31

Barbora Barešová

Název: I ♡ Life

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1918, stav slušný )

Rozměr: 60 x 90 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 7420